INFORMÁCIE K SÚSTREDENIU
Na sústredenie odchádzame v sobotu 20.8.2011 o 8:30 hod.zo štadióna FK Rača, tak aby sme od rána 21.8. mohli absolvovať kompletný tréningový program.Kto používa- priniesť podsedák do auta !
Stravu máme zabezpečenú v Kolibe Tri studničky - na začiatku Demänovskej doliny, tam sa stretneme so všetkými, ktorí nepôjdu s nami z Bratislavy. Ubytovaní budeme vo dvoch chatách v blízkosti (do 300 metrov) v chatovej oblasti Pávčina Lehota.
Najneskôr pri odchode bude odovzdaná suma 80 € a kópia zdravotného preukazu dieťaťa a vyplnené tlačivo o zdravotnom stave (chlapci ich dostanú v čase od 8.8. do 19.8.2011).
Vo štvrtok 25.8.2011 od 17:00 sa zúčastníme kvalitného miniturnaja v Ružomberku za účasti domáceho MŠK, Tatrana Liptovský Mikuláš a FK Rača. Na začiatok týždňa vybavím ešte jeden prípravný zápas.
Sústredenie ukončíme obedom 27.8.2011 s tým,že v podvečer prídeme do Rače na štadión.
VECI,KTORÉ JE NUTNÉ DEŤOM NABALIŤ :
- vlastnú loptu veľkosti č. 4
- kto má, kompletnú sadu GIVOVA okrem zimnej
bundy
– kopačky (ten kto má 2 x keby pršalo)
– chrániče
– tenisky
– obuv do prírody
– viac kusov tréningového oblečenia na 7 dní
(tričko, trenky, tepláková súprava, ponožky)
– uterák
– šľapky
- plavky
- malý ruksak
- baterka
– čiapka (šiltovka,teplá)
– teplejšie oblečenie,nezabudnúť ideme do hôr !
- pršiplášť(nepremokavá bunda)
– veci na spanie
– veci osobnej hygieny
– plastovú fľašu na občerstvenie
– krém na opaľovanie
– veci vlastnej potreby podľa uváženia
- spoločenskú hru
- DOBRÚ NÁLADU !!!
Žiadam Vás, aby ste:
- dali synom vreckové podľa uváženia
- aby ste deťom nebalili žiadne hodnotné veci
- v prípade ,že chlapcom nabalíte mobil, je to na
Vašu zodpovednosť !
- v priebehu sústredenia môžete volať trénerovi do
21:00 hod.
ZOZNAM HRÁČOV NA SÚSTREDENIE JASNÁ 2011
1.SADLOŇ Samuel
2.ŠTEPIANSKY Dominik
3.RYBECKÝ Michal - príde tam v sobotu okolo 12:00
4.JURÍK Pavol- nejde
5.STANČÍK Radovan
6.PELAN Michal
7.BATKA Branislav- príde tam v sobotu
8.MESÁROŠ Christián
9.OBERNAUER Matúš - príde tam v sobotu okolo 12:00
10.ADÁMEK Filip
11.PILÁCIK Mário
12.BELLUS Štefan-príde tam v nedeľu
13.SMATANA Simon (ten tam bude,netreba ho odviesť)
14. LITOMERICKÝ Jakub
15. ANDACKÝ Jakub
16. GRILL Marek
17. HRIADEL Samuel
OBETAVÍ RODIČIA VODIČI (ASISTENTI) :
1. p. SADLOŇ
2. p. PELAN
3. p. STANČÍK
4. TRÉNER
5. p. ŠTEPIANSKY - asistent-nevodič
6. p. Litomerický - odvoz TAM
7. p. Grillová - odvoz DOMOV
Milan Adámek - tréner.
Informácia
(Litomerický, 19. 8. 2011 1:41)